Sailor Moon RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon RPG

Sailor Moon RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Her şey yeniden başlıyor.

4 posters
YazarMesaj
Usagi Tsukino
Sailor Moon
Sailor Moon
Usagi Tsukino

Her şey yeniden başlıyor. Empty
MesajKonu: Her şey yeniden başlıyor.   Her şey yeniden başlıyor. Icon_minitime1C.tesi Nis. 24, 2010 7:27 pm

Duyduğum korkunç ses ile uyandım ,sanırım bir şimşekti her taraf karanlıktı ve buğulu camlardan içeri sızan ışıklar ortama rahatsız edici bir hava katıyordu , bu mevsimde bu kadar şiddetli yağmur yağması hiç hayra alamet değildi.Korkuyor ve üşüyordum , sanki bazı güçler beynime hükmediyordu , yavaşça doğruldum ve yataktan kalktım. Kapıyı açtım ve o anda gözlerime inanamadım.Bu Chibi-Usa'ydı , yüzünde korkunç bir telaş vardı ve hızlıca odama daldı.
https://sailormoonrpg.hareketforum.net/forum.htm
Chibi-Usa
Chibiusa
Chibiusa
Chibi-Usa

MesajKonu: Geri: Her şey yeniden başlıyor.   Her şey yeniden başlıyor. Icon_minitime1C.tesi Nis. 24, 2010 7:57 pm

Dışarıdan ne kadar telaşlı olduğumu bilmiyorum fakat bunu Usagi-Chan'a söylemeliydim. Kapıyı açtığında hemen odasına daldım ve yatağın üstüne oturdum. Oda yanıma gelip oturdu. Meraklı gözlerle suratıma bakmaya başlamıştı;

"Ne oldu Chibiusa ?"

Queen Beryl'in geri döndüğünü, dev bir kötülerden oluşan ordusunu nasıl açıklayabilirdim ki?

"Queen Berly kötü ordusuyla geri döndü Usagi-Chan... Bu sefer daha kuvvetliler! Havanın etkileride bundan kaynaklanıyor."

Usagi-Chan'ın suratı birden bembeyaz oldu. Karşımda donup kalmıştı.
Aino Minako
Sailor Venus
Sailor Venus
Aino Minako

MesajKonu: Geri: Her şey yeniden başlıyor.   Her şey yeniden başlıyor. Icon_minitime1C.tesi Nis. 24, 2010 9:01 pm

Bende olanları Artemis sayesinde duyup hemen Usagi'ye koşmuştum.. Chibiusa'yı görünce şaşırdım ve bu sırada artık savaş yok diyerek Almanya'ya gönderdiğimiz grubumuzun beyni Ami-Chan olmadan bu yeni savaşı nasıl atlatacağız diye düşünüyordum..
Rei Hino
Sailor Mars
Sailor Mars
Rei Hino

MesajKonu: Geri: Her şey yeniden başlıyor.   Her şey yeniden başlıyor. Icon_minitime1C.tesi Nis. 24, 2010 11:11 pm

O gün tesadüf eseri Usagi'deydim ama duyduklarım beni korkutmuştu.Kendime sordum hani bundan sonra savaş olmayacaktı,hani artık bitmişti,meğer hepsi yalanmış.Evet hepsi doğru Queen Berly geri dönmüştü ama ben artık savaş istemiyordum. O eski günleri çok özlüyordum.Sailor Mars olmadan önceki tapınakta rahibe olduğum zamanları.Ama artık başa gelmişti bir kere.Savaşıacağız,elimizden geleni yapıp,Berly'i uzayın karanlık sonsuzluğuna gömeceğiz.
Aino Minako
Sailor Venus
Sailor Venus
Aino Minako

MesajKonu: Geri: Her şey yeniden başlıyor.   Her şey yeniden başlıyor. Icon_minitime1Paz Nis. 25, 2010 11:48 am

Makoto'yu arayıp haber verdim bu sırada kızlar neler yapabileceğimizi konuşuyorlardı ancak ben korkuyordum.. Tam herşey bitmişken başa dönmek beni korkutuyordu. Makoto'ya hemen Usagi'lere gelmesini söyledim.. Bu sırada uzun zamandır elime almadığım dönüşüm kalemimi çantamda arıyordum. Sonunda buldum ancak biraz farklı gibiydi. Sanki kalemin kristal gücü parlaklığını yitirmişti

Her şey yeniden başlıyor.
1 sayfadaki 1 sayfası